benecos

Benecos to najwyższej jakości niemieckie kosmetyki kolorowe o wysoce innowacyjnych recepturach dla wymagających klientów w cenie dostępnej dla wszystkich.

Produkty Benecos posiadają certyfikat BDIH, Vegan society, Bio mix - co oznacza, że składy nie zawierają :
• sztucznych barwników, wazeliny, silikonów, parabenów, PEG-ów, olejów mineralnych ani syntetycznych zagęstników,
• są wolne od etanoloamin, SLS, SLES i EDTA. Nie mają też w swoim składzie substancji pochodzenia od zwierzęcego, nie są testowane na zwierzętach, a ich opakowanie jest w 100 procentach biodegradowalne. Do produkcji kosmetyków używane są wyłącznie składniki z upraw ekologicznych bez udziału pestycydów. W procesach produkcyjnych nie uczestniczą składniki potencjalnie szkodliwe dla zdrowia.

Obecnie Benecos jest najczęściej kupowaną marką naturalnych kosmetyków kolorowych w Europie. Oferuje szeroki wachlarz nowoczesnych produktów w pięknych, modnych i odważnych kolorach do makijażu oraz wspaniałe naturalne kosmetyki pielęgnacyjne przy najlepszym stosunku ceny do wysokiej jakości produktów.

Produkty Benecos otrzymały najwięcej wyróżnień w testach Fundacji Warentest i Öko-Test, znaki "bardzo dobre" i "dobre". Wszystkie produkty są odpowiednie dla Wegan.

Tagi

brak

 

Komentarze

Nie znaleziono wiadomości

Nowa wiadomość
 
 

Alva, Green People, Born to Bio, Essential Care, Masmi, Planete Bleue, Absolute Organic, Organix Cosmetix, Speick, Aubrey

Ładuję...