Eco Clean Nordic

Produkty Eco Clean Nordic ujrzały światło dzienne w 2012 rokuz jedną wspólną misją: stworzyć w 100% naturalny produkt czyszczący, który zapewni całkowite zrównoważenie, całkowitą efektywność i ekonomiczną dostępność w celu połączenia w doskonałej harmonii.

Eco Clean wywodzi się z własnych doświadczeń i frustracji Heleny i Tommy'ego, jako konsumentów i rodziców, którzy próbują poruszać się w dzisiejszej chemicznej dżungli i jak najskuteczniej chronią swoje dzieci przed szkodami powodowanymi przez różne wątpliwe substancje w życiu codziennym. Dlatego zaczęli opracowywać pomysł, jak (z korzeniami z duńskiej gleby) stworzyć uczciwy, ale skuteczny produkt, który zrywa z nieprzejrzystością obecnej oferty produktowej na rynku. Po kilku latach badań i ciężkiej pracy udało im się wreszcie opracować recepturę produktu, który obecnie nosi nazwę Eco Clean. Jest to asortyment produktów, który stał się podstawą wizji, którą Eco Clean powinien przyczynić się do pozytywnej zmiany na świecie. Jest to wizja, którą zawsze będziemy pamiętać i która stanowi fundament stale rozwijającej się firmy.

Eco Clean to w 100% naturalne produkty czyszczące otrzymywane z olejów roślinnych i buraków cukrowych, z organiczną wodą roślinną i organicznym aloesem. Wszystkie składniki są w 100% biodegradowalne. Produkty są wytwarzane w Danii i dostarczane w butelkach plastikowych z recyklingu. Zapachy ze 100% naturalnych olejków eterycznych są pozyskiwane ze starannie wyselekcjonowanych roślin i kwiatów, nadając produktom świeży i naturalny zapach bez szkody dla środowiska.

Eco Clean Nordic powstał także z miłości do dzieci i z myślą o nich
Produkty nie podrażniają skóry, a ze względu na naturalny skład są całkowicie bezpieczne dla osób mających alergię i problemy zukładem oddechowym. Doskonale nadają się zarówno dla domu, jak i do używania w dużych skupiskach dzieci. Stanowią całkowicie bezpieczny środek czyszczący dla dziecięcych zabawek i akcesorii, dlatego bez obaw mogą być stosowane w pomieszczeniach gdzie przebywają dzieci od 1 dnia życiaa także zwierzęta. Produkty nie były testowane na zwierzętach. Mają przyznany certyfikat Ecolabel, co świadczy o wykonaniu ich w sposób przyjazny środowisku. Eco Clean Nordic to ekologiczne środki czystości, nie mające żadnego negatywnego oddziaływania na środowisku naturalne oraz organizmy żywe.

Tagi

brak

 

Komentarze

Nie znaleziono wiadomości

Nowa wiadomość

  Bio-Beauty
  ul. Bema 10
  05-420 Józefów


   realizacja zamówień:
   tel:+48 733 910 100
   tel:+48 530 201 914

  e-mail:
  zamowienia@bio-beauty.pl
  biuro@bio-beauty.pl

   
   

 

Zakupy hurtowe

Gdzie kupić?

 
 

Alva, Green People, Born to Bio, Essential Care, Masmi, Planete Bleue, Absolute Organic, Organix Cosmetix, Speick, Aubrey

Ładuję...