Gli Elementi

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu włoską markę - nowość w naszej ofercie - GLI Elementi, oferującą  szeroką gamę kosmetyków pielęgnacyjnych do całego ciała.

Wyjątkowe kosmetyki GLI Elementi łączą w sobie naturalne zasoby Ziemi – minerały pozyskane z wód geotermalnych oraz efekty najbardziej zaawansowanych badań w nowoczesnych włoskich laboratoriach. Te kosmetyki to wyjątkowe połączenie darów natury z najnowszymi osiągnięciami naukowców i kosmetologów.

Dobroczynne minerały znane i stosowane od wieków w kąpielach termalnych teraz są dostępne w kosmetykach dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii. 

Korzystne działanie naturalnych wód termalnych, zarówno zdrowotne jak i upiększające potwierdzono naukowo i udokumentowano medycznie.  Większość wód termalnych odznacza się podwyższoną zawartością wielu minerałów, stąd wody alkaliczne, siarczanowe, wapienne, żelaziste, magnezowe, borowe, krzemowe, jodowo-bromowe czy radoczynne.  Pomagają w leczeniu niedoskonałości skóry, alergii, przedłużaniu młodego wyglądu a także w zwalczaniu cellulitu czy nawet redukcji tkanki tłuszczowej. 

Wszystkie te wspaniałe właściwości zostały zamknięte w niezwykle eleganckich słoiczkach i tubkach zapewniając spektakularne efekty i dużą przyjemność stosowania.

Do najnowszych osiągnięć kosmetologii zaliczają się z pewnością komórki macierzyste pozyskiwane z roślin.  To składnik jednej z przeciwzmarszczkowych linii  GLI Elementi zasługującej na szczególną uwagę.

 Zachęcamy Państwa do zapoznania się z szeroką ofertą produktów GLI Elementi.

Tagi

brak

  Bio-Beauty
  ul. Bema 10
  05-420 Józefów


   realizacja zamówień:
   tel:+48 733 910 100
   tel:+48 530 201 914

  e-mail:
  zamowienia@bio-beauty.pl
  biuro@bio-beauty.pl

   
   

 

Zakupy hurtowe

Gdzie kupić?

 
 

Alva, Green People, Born to Bio, Essential Care, Masmi, Planete Bleue, Absolute Organic, Organix Cosmetix, Speick, Aubrey

Ładuję...