Kremy

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskim rynku certyfikowanych kremów  organicznych następujących marek :
 
 • Essential Care - kosmetyki organiczne, w tym rewelacyja linia mamy i dziecka, olejki
 • Green People - kosmetyki organicze dla kobiet, linia dla mężczyzn, serie dla dzieci i nastolatków
 • ALVA naturkosmetik - kosmetyki naturalne jednego z wiodących producentów na świecie
 • Aubrey Organics - najlepszy stosunek ceny do pojemnosci kosemtyków, doskonałe linie do pielęgnacji włosów i skóry   
 • Speick naturkosmetik - kosmetyki naturalne, seria z woda termalną, serie dla męzczycn, najlepsze mydła organiczne
 • Born to Bio - kosmetyki naturalne z francji, najlepsze żele do kapieli, szampony 
 • Absolute Organic - kosmetyki naturalne na bazie skladników naturalnych z morza matwego
 • Organix Cosmetix - kosmetyki naturalne na bazie skladników naturalnych z morza matwego
 • Masmi - materiały higieniczne dla kobiet ze 100% bawełny organicznej
 • Planete Bleue - organiczne, certyfikowane środki czystośc do domu
 Wszystkie „nasze” marki posiadają certyfikaty znaczących organizacji ekologicznych :
(Soil Association lub Cosmebio,Ecocert,ICEA,USDA, NaTrue) oraz otrzymały wiele prestiżowych nagród.

 
Najważniejsze dla skóry są witaminy. Najlepiej wchłania się witamina A, którą wychwytują specjalne receptory znajdujące się w naskórku. Substancja ta doskonale wzmacnia skórę i pomaga jej się zregenerować, rozjaśnia przebarwienia, zmiękcza naskórek i przeciwdziała trądzikowi oraz tworzeniu się zaskórników. Z kolei witamina C pobudza wzrost włókien kolagenowych w skórze właściwej i tym samym dba o jej jędrność i elastyczność. Jest też wraz z witaminą E świetnym przeciwutleniaczem, chroniącym skórę przed wolnymi rodnikami - cząsteczkami przyspieszającymi starzenie się. Natomiast prowitamina B5 pobudza komórki do odnowy i chroni naskórek przed podrażnieniami. By witaminy zawarte w kremie zadziałały, kosmetyk musi zawierać ich odpowiednio dużo, np. wit. E przynajmniej 2 proc., a wit. C 8 proc. Wtedy działają one nie tylko na naskórek, ale również skórę właściwą.

 

Najlepiej co 4-6 tygodni Powinnas zmienić krem. Tyle czasu wystarczy, by stosowany przez ciebie kosmetyk zadziałał.

Warto więc zużyć 1-2 słoiczki preparatu wybranej marki, a potem spróbować innego. Taki pielęgnacyjny "płodozmian" znakomicie zadba o cerę, gdyż nie ma takiego preparatu, który dostarczyłby jej wszystkiego, czego ona potrzebuje. Ale po jakimś czasie możesz wrócić do używanego wcześniej kremu, jeśli jest twoim ulubionym. Po trzydziestce warto stosować dwa kremy do twarzy: jeden na dzień, drugi na noc.

Krem na dzień- Przede wszystkim filtry przeciwsłoneczne UV. Słońce jest bowiem największym wrogiem skóry. Na jego działanie jesteśmy narażone nie tylko na plaży, ale też w mieście, na ulicy, i to nie tylko latem. Zimowe promienie odbijające się od śniegu są ostre i zdradliwe. Ideałem byłoby, byś bez względu na odcień karnacji używała kremu z filtrem UVB 15 (oznacza się go współczynnikiem ochrony słonecznej SPF) i zawierającym też filtr UVA, np. awobenzon, dwutlenek tytanu lub tlenek cynku. W kremie powinny się również znaleźć przeciwutleniacze (np. witaminy C i E, flawonoidy) oraz składniki nawilżające: kwas hialuronowy, gliceryna, mocznik, oleje roślinne, ceramidy, kwasy tłuszczowe, silikony czy algi. Informacji o tych wszystkich składnikach szukaj na opakowaniu kosmetyku.
 
Krem na noc -Krem na dzień najczęściej ma postać lekkkiej emulsji, gdyż zawiera więcej wody niż tłuszczu. Błyskawicznie się wchłania i dzięki temu także makijaż idealnie się na nim utrzymuje. Natomiast krem na noc ma więcej substancji tłuszczowych, jest bardziej gęsty i lepiej odżywia. Zawiera bowiem skoncentrowane, silniej działające składniki, dzięki którym skóra się odnawia, m.in. witaminę A (retinol), kwasy owocowe złuszczające martwe komórki naskórka i kwas lipolowy pobudzający przemianę materii w komórkach.


Zobacz prezentację naszych produktów !

 

Wszystkie kremy oferowane przez naszą firmę posiadają certyfikaty niezależnych organizacji certyfikujących stanowiące niezależną gwarancję, że: zawierają możliwie maksymalną ilość składników pochodzących z upraw organicznych, są biodegradowalne i przyjazne dla środowiska, produkty ani żaden z ich składników nie są testowane na zwierzętach, są wolne od potencjalnie szkodliwych substancji chemicznych takich jak:
 • sztuczne barwniki i aromaty,
 • parabeny,
 • silikony,
 • glikole,
 • DEA,TEA,
 • produkty petrochemiczne.
100% certyfikowanych surowców analizowanych jest przez toksykologów, ekspertów w dziedzinie naturalnych surowców
100% formuł nie zawiera parabenów, silikonów, eteru, glikoli, barwników, soli, aluminium, olejów mineralnych, chemicznych filtrów słonecznych.
Informacje o certyfikacji naszych kremów :
 
Ecocert - http://www.ecocert.de/
Cosmebio - http://www.cosmebio.org/
Soil Association - http://www.soilassociation.org/
Demeter - http://www.demeter.net/
BDIH - http://www.kontrollierte-naturkosmetik.de/
EcoControl - http://www.eco-control.com/
NaTrue - http://www.natrue.org/
ICADA - http://www.icada.eu/
FSC - http://www.fsc.org/
IHTK (Kosmetyki Nie Testowane na Zwierzętach) - http://www.ihtk.de/
Öko-Test (Kontrola Produktów) - http://www.oekotest.de/
Fair Trade (Sprawiedliwy Handel) http://www.fairtrade.net./

Teoretycznie każdy konsument ma dostęp do składu kosmetykow jakich używa, gdyż prawo nakłada na producentów obowiązek, umieszczania tych informacji na opakowaniu produktu. Jednak w praktyce jest trudne do spełnienia wymienianie tam wszystkich składników.
Bio-Baauty traktuje to zobowiązanie bardzo poważnie. Każdy sprzedawany przez nas kosmetyk organiczny ma certyfikat Soil Association, Cosmebio Ecocert, USDA, NaTrue. Co daje gwarancję że składa się on z produktów naturalnych, które są najlepsze dla skóry i włosów.
Składniki które są zawarte w naszych kosmetykach są wybierane spośród najbardziej łagodnych i skutecznych.

Około 9000 substancji chemicznych jest regularnie używanych w przemyśle kosmetycznym spośród których część działa szkodliwe dla zdrowia. Oczywiście są one stosowane w na tyle małych ilościach, że kosmetyki je zawierające spełniają wymogi przepisów sanitarnych i są dopuszczone do sprzedaży. Jednak skutki długotrwałego stosowania tych substancji i gromadzenia w organizmie moga byc przyczyna wielu alergii i chorób .

Nasze produkty nie zawieraja :

Tagi

krem , kremy

  Bio-Beauty
  ul. Bema 10
  05-420 Józefów


   realizacja zamówień:
   tel:+48 733 910 100
   tel:+48 530 201 914

  e-mail:
  zamowienia@bio-beauty.pl
  biuro@bio-beauty.pl

   
   

 

Zakupy hurtowe

Gdzie kupić?

 
 

Alva, Green People, Born to Bio, Essential Care, Masmi, Planete Bleue, Absolute Organic, Organix Cosmetix, Speick, Aubrey

Ładuję...