Natura Bella

Producentem marek Natura Bella i Natura Bella Baby jest włoska firma Pierpaoli.  Firma o długiej tradycji, została założona w 1939 roku przez Armando Pierpaoli, od 2004 roku produkuje tylko ekologiczne produkty korzystając ze składników pochodzących z upraw ekologicznych.  Przez lata firma rozwijała się łącząc produkcję najwyższej jakości kosmetyków  z troską o środowisko naturalne. Poszanowanie środowiska oznacza poszukiwanie wydajnych surowców zawsze o jak najmniejszym wpływie na środowisko, a także uprzywilejowanie tych z produkcji lokalnej. 

Produkowanie ekologicznych kosmetyków oznacza ciągłe poszukiwanie produktów o minimalnym wpływie na środowisko naturalne. 
W tym celu firma korzysta z zaawansowanych technologii, badań prowadzonych w laboratorium chemicznym i mikrobiologicznym gdzie powstają nowe formuły kosmetyków.   Firma dba także o podnoszenie świadomości społecznej,  proponując produkty o najlepszym stosunku ceny do jakości, tak aby umożliwić zakup ekologicznych produktów jak największej liczbie klientów. 

Natura Bella

Seria organicznych produktów do higieny osobistej certyfikowanych przez włoski instytut ICEA (Instytut ds. Certyfikacji Etyki Środowiskowej) oraz stowarzyszenie LAV (Stop Testom Na Zwierzętach).

  • Przebadane dermatologicznie pod kątem skóry wrażliwej
  • Testowane na obecność niklu, chromu i kobaltu (wartości <0,4 ppm)
  • Nie zawierają parabenów, phenoxyethanolu, mydeł metali alkalicznych, alkoholu, SLES, PEG ani sztucznych barwników
  • Bez składników pochodzenia zwierzęcego oraz ich pochodnych, odpowiednie dla wegan

 Wysoką jakość, skuteczność i naturalne pochodzenie produktów Natura Bella potwierdzają następujące certyfikaty:

Certyfikowany przez ICEA (Istituto per la Certificazione Etica e Ambientale - włoski Instytut certyfikujący produkty wg etyki środowiskowej) uznany przez Ministerstwo Rolnictwa i Leśnictwa kontroluje pochodzenie zastosowanych surowców roślinnych, a w szczególności pochodzenie ekstraktów i olejków eterycznych pochodzących z upraw ekologicznych (zgodnie z rozporządzeniem EWG 2092/91). Instytut ICEA nadał certyfikat i pozwolenie jego używania dla każdego produktu Natura Bella

STOP testom na zwierzętach
Wszystkie produkty Natura Bella stosują się do międzynarodowych standardów uznanych przez LAV (liga przeciw wykonywaniu wiwisekcji) i są kontrolowane przez ICEA co gwarantuje, że firma nie przeprowadza i nie zlecała testów na zwierzętach, zarówno gotowego produktu jak i pojedynczych składników. Świadczy to także o tym, iż firma aktywnie uczestniczy w kampanii mającej na celu uwrażliwienie dostawców, w celu zapewnienia, że zakupione surowce nigdy nie były testowane na zwierzętach.

Vegan Society jest organizacją charytatywną, która wspiera wegański styl życia.

Weganizm oznacza filozofię i styl życia, który stara się wykluczyć wszelkie formy okrucieństwa wobec zwierząt i zmniejszyć szkody środowiskowe. Certyfikat daje gwarancję, że produkty oznaczone tym logiem nie zawierają składników zwierzęcych, nie są testowane na zwierzętach oraz są wolne od składników roślinnych pochodzących z upraw genetycznie modyfikowanych tzw. GMO.

Weganizm ma na celu szerzenie i promowanie wykorzystania alternatywnych produktów dla dobra zwierząt, środowiska i ludzkości.

Więcej szczegółowych informacji znajdziecie Państwo na stronie www.vegansociety.com

Tagi

brak

  Bio-Beauty
  ul. Bema 10
  05-420 Józefów


   realizacja zamówień:
   tel:+48 733 910 100
   tel:+48 530 201 914

  e-mail:
  zamowienia@bio-beauty.pl
  biuro@bio-beauty.pl

   
   

 

Zakupy hurtowe

Gdzie kupić?

 
 

Alva, Green People, Born to Bio, Essential Care, Masmi, Planete Bleue, Absolute Organic, Organix Cosmetix, Speick, Aubrey

Ładuję...