NONIQUE

Nonique - to niemiecka firma, której nazwa pochodzi od połączenia nazw egzotycznego owocu noni, który występuje w Panamie, oraz łacińskiego słowa „que”, co znaczy „i”. Kosmetyki tej firmy posiadają w składzie owoce noni oraz aloes. Wszystkie składniki pochodzą z ekologicznych upraw. Kosmetyki nie są testowane na zwierzętach. Produkty Nonique uzyskały prestiżowy certyfikat BDIH, który jest gwarancją tego, że nie są szkodliwe dla ludzkiego organizmu. Na opakowaniach większości z nich umieszczony jest znak ochronny Vegan, przyznawany przez brytyjską organizację pożytku publicznego Vegan Society. 

Na rynku dostępnych jest kilka serii kosmetyków Nonique:
– Anti Aging
– Extreme Energy
– Hydration
– Tropic
– Vital

Linia luksusowa
Specjalnie stworzona dla wymagającej i suchej skóry. Nawilża skórę, chroni ją przed starzeniem i szkodliwym wpływem środowiska. Zawiera ekologiczny granat, organiczne jagody acai, noni oraz cudowne właściwości aloesu.

Linia intensywnie pielęgnująca
Formuła intensywnej pielęgnacji z Noni, organicznym aloesem, organiczną oliwą i olejem z awokado nawilża skórę, co również daje jej nową elastyczność.

Linia energetyzująca
Ekstremalny zakres nawilżania i pielęgnacji ciała. Stymulujący energetyzator uzyskany prosto z natury. Szybko wchłaniająca się formuła pachnie egzotycznym mango i zapewnia wymagającej skórze nową moc i dużo energii

 

Produkty Nonique w odróżnieniu od ogromu pseudo „naturalnych” nie certyfikowanych kosmetyków zalewających polski rynek są artykułami stricte naturalnymi . Ogrom produktów pojawiających się w Polsce nosi nazwę naturalnych pomimo faktu, że nie posiadają certyfikatów a ich składy stanowią tylko w pewnym procencie naturalne i organiczne składniki. Tymczasem nabywając Nonique klienci otrzymują pewność, że mają do czynienia ze 100% naturalnymi produktami co zostało poświadczone odpowiednimi, niezależnymi certyfikatami.

Tagi

brak

 

Komentarze

Nie znaleziono wiadomości

Nowa wiadomość
 
 

Alva, Green People, Born to Bio, Essential Care, Masmi, Planete Bleue, Absolute Organic, Organix Cosmetix, Speick, Aubrey

Ładuję...